logo         

 

Vstupte do Klubu barevného šití!

 

 

ODESÍLÁNÍ ZÁSILEK

V případě, že Vám nebude zásilka doručena do 48 hodin po jejím odeslání, prosím, kontaktujte nás!

Množství látky skladem, které je uvedeno u každého vzoru, je pouze orientační. Skutečné dostupné množství se může mírně lišit.

Follow Me on Pinterest» O nás

Textilní ministudio a obchod s látkami Atelier Magenta vzniklo v roce 2009 s cílem přispět svou troškou k odlehčení a obarvení každodenního života. Rádi bychom vám pomohli vytvořit pestrý, barevný svět, v němž pro samý optimismus nebude místo pro chmury. Pojďte si s námi nasadit růžové brýle :-)

 

JAK TO ZAČALO

Na úplném začátku byla značka Gypsy Colours a úspěšná kolekce pestrobarevných textilních šperků.

 

... A PAK POKRAČOVALO


... touto fotografií okouzlujícího, magicky pestrého quiltu, který svou jiskřivou barevností vyvolával dojem šťastného prázdninového dne. Jeho autorkou je Karen Moore, hobby švadlenka, která prezentuje svou práci na Flickru pod jménem Naturemomm. Prázdninami voní a barvami hýří vše, co tato šikovná dáma s jedinečným vkusem ušije. Specializuje se na quilting a její talent spočívá zejména v umění kombinovat výrazné látky jasných barev do jednoho zářivého, harmonického celku.

Jelikož touze ušít si něco podobně krásného nešlo dlouze odolávat, zakrátko následovala druhá osudová srážka, tentokrát s látkami od Amy Butler, které Karen Moore ke svému šití používá nejčastěji. Mou zvědavost podnítilo zjištění, že Amy Butler měla jako jediná designérka svou vlastní kategorii na internetovém tržišti Etsy... Pátrala jsem, čím si tuto osobitou výsadu vysloužila, a zamilovala se na první pohled stejně jako zástupy dalších.

V roce 2009 byla aktuální novinkou Amy Butler kolekce Love, dodnes mimořádně oblíbená, jejíž barevná paleta plná jasných, sytých tónů ve mně probudila odhodlání hodit plány na pokračování kdysi úspěšné kariéry v marketingu za hlavu a zkusit přispět svou troškou do boje za naši zemi krásnější, tvořivou a pestrou. Šicí stroj byl odedávna téměř v každé domácnosti, šikovností a kreativitou jsme my Češky prosluly a s pomocí okouzlujících látek od Amy Butler a jejích kolegů jistě naše města a vesnice brzy rozkvetou nespočetnými nápaditými oděvy, doplňky a bytovými dekoracemi. Moc se na to těším :-)

Děkuji tímto vám všem, které nejen svým nákupem, ale také mnohými poděkováními a milými komentáři oceňujete výběr látek v tomto krámku. Doufám, že okouzlení krásou přírody a radost ze života, které těmto látkám dodávají energii a pozitivní náboj, odějí i vaše dny do těch nejkrásnějších barev :-)

 

Ať vám šije niť!