logo         

 

Vstupte do Klubu barevného šití!

 

 

ODESÍLÁNÍ ZÁSILEK

V případě, že Vám nebude zásilka doručena do 48 hodin po jejím odeslání, prosím, kontaktujte nás!

Množství látky skladem, které je uvedeno u každého vzoru, je pouze orientační. Skutečné dostupné množství se může mírně lišit.

Follow Me on Pinterest» Ke stažení zdarma

ZVÍŘÁTKA Z VÁNOČNÍHO LESA

Šablony pro textilní vánoční ozdoby

Šablona s ptáčkem a stromečkem je ke stažení a vytištění zde.

Šablona s medvídkem a veverkou je ke stažení a vytištění zde.

Šablona s brusličkou a jelínkem je ke stažení a vytištění zde.

PATCHWORKOVÁ DEKA

Milimetrový papír pro rozkreslení vzoru, formát deky do 160 x 210 cm

 

JAK SI SCHÉMA VYTISKNOUT V POMĚRU 1:1 Milimetrový papír se Vám otevře po kliknutí sem. Obrázek je uložený s průhledným pozadím, proto se nenechejte odradit, pokud jeho pozadí uvidíte v některých programech jako šedé - po vytištění bude mít pozadí barvu Vámi použitého papíru.

Papír si vytiskněte na Vaší tiskárně, ale nezapomeňte si pohlídat velikost tisku (zadejte si Fit to page, Shrink to fit či Přizpůsobit na stránku, podle toho, jak se tato funkce jmenuje ve vaší tiskárně).

DÁRKOVÉ VISAČKY

Vytiskněte si pestré letní visačky a ozdobte jimi vaše zboží nebo dárky! Některé visačky mají prázdný prostor, jiné mají drobné řádky pro vepsání textu. Vytiskněte si je zdarma na Vaší tiskárně.

JAK NA TO? Arch s deseti visačkami se Vám otevře po kliknutí sem. Vytiskněte si je na barevné tiskárně, ale nezapomeňte si nastavit tisk stránky na šířku (landscape) a také pohlídat si velikost tisku (zadejte si Fit to page, Shrink to fit či Přizpůsobit na stránku, podle toho, jak se tato funkce jmenuje ve vaší tiskárně).

VISAČKY S PRACÍMI SYMBOLY

Šijete-li výrobky z našich látek, možná se Vám budou hodit tyto visačky s pracími symboly. Prací symboly a způsob údržby odpovídají údržbě námi nabízené bavlny (100% bavlna renforcé). Visačky jsou zde zdarma ke stažení a vytištění na Vaší tiskárně.

JAK NA TO? Arch s visačkami se Vám otevře po kliknutí sem. Obrázek je uložený s průhledným pozadím, proto se nenechejte odradit, pokud jeho pozadí uvidíte v některých programech jako šedé - po vytištění bude mít pozadí barvu Vámi použitého papíru.

Visačky si vytiskněte si ve Vaší tiskárně, ale nezapomeňte si nastavit tisk stránky na šířku (landscape) a také pohlídat si velikost tisku (zadejte si Fit to page, Shrink to fit či Přizpůsobit na stránku, podle toho, jak se tato funkce jmenuje ve vaší tiskárně).

J

Visačky s pracími symboly zdarma k vytištění