logo         

 

Vstupte do Klubu barevného šití!

 

 

ODESÍLÁNÍ ZÁSILEK

V případě, že Vám nebude zásilka doručena do 48 hodin po jejím odeslání, prosím, kontaktujte nás!

Množství látky skladem, které je uvedeno u každého vzoru, je pouze orientační. Skutečné dostupné množství se může mírně lišit.

Follow Me on PinterestPro švadlenky - placky, dárky, grafika, visačky, štítky

Vaše krásné výrobky už začínají sklízet zasloužený úspěch a vy byste nyní rády udělaly další krok a vytvořily si svou značku. Potřebujete logo, vizitky, nový banner třeba na Fler, našívací etiketky, děkovací kartičky... V této nové kategorii vám nabízíme služby, které možná potřebujete, ale nevíte, kde je hledat.

Správně zvolené logo nejenže vyjádří vaše já, ale také pomůže snadno odlišit vaše výrobky od jiných a navíc jim dodá punc profesionality a velkou dávku šarmu. Jako první v této kategorii nabízíme loga od Simply Colours, která spojuje ženskost, svěží barvy a radost ze života v krásném barevném světě.

Z těchto hotových logotypů v příznivých cenových variantách si můžete vybrat ten, který k vám promlouvá a nejlépe vyjadřuje vaši osobnost a tvůrčí přístup. Všechna loga jsou určena především ženám a dívkám, které se zabývají šitím, šperkařením a jinými moderními řemesly, ale nejen jim. Ve vaší fantazii jistě najdete řadu dalších uplatnění např. pro dětská centra, kreativní koutky, floristiku, kosmetiku... Zkrátka kdekoli, kde najdeme děti, ženy, květiny, přírodu a krásu :-)

Na rozšíření této nabídky usilovně pracujeme, ale již nyní nás můžete kontaktovat s individuální poptávkou. Napište nám prosím na jana@atelier-magenta.cz, děkujeme :-)

Řadit podle 
Výrobce 


Cena 49,00 Kč (1,86 EUR)
Cena 49,00 Kč (1,86 EUR)
Cena 40,00 Kč (1,52 EUR)
Cena 35,00 Kč (1,33 EUR)
Cena 40,00 Kč (1,52 EUR)


JAK PROBÍHÁ NÁKUP?

Pokud se rozhodnete pro některé z hotových log, po jeho zakoupení vás budeme kontaktovat a požádáme vás o název a případně motto či frázi (např. originální česká móda), které si do loga přejete doplnit. Zeptáme se rovněž na případnou barevnou úpravu (zašleme vzorové barevné paletky). Poté tyto změny zapracujeme a výsledné logo Vám zašleme ke schválení. Po schválení od nás dostanete obrázkové soubory .jpg a .png s bílým a průhledným pozadím v rozlišení 300 dpi pro tisk a 72 dpi pro web ve velikosti dostatečné pro kvalitní tisk na A4.

Pokud u Vás upravené logo neprojde (neschválíte ho), dohodneme se v případě zájmu o úpravy na mírném poplatku za další korektury (200 Kč + DPH za každou korekturu). Rádi bychom na tomto místě naše zákaznice upozornili, že hotová loga se prodávají jako "hotová" právě proto, aby si je díky jejich příznivé ceně koupil ten, komu se líbí a vyhovují tak jak jsou.

Děkujeme za váš zájem a těšíme se na spolupráci :-)